X
تبليغات

تصویر ثابت

نکات مهم در طراحی کاتالوگ و بروشور

مقالات مرتبط با صنعت چاپ

نکات مهم در طراحی کاتالوگ و بروشور

پباده سازی کاتالوگ مانند هر عنصر تبلیغاتی دیگر نیاز به ظرافت های فکری و خوش سلیقه بودن دارد . در کنار ذوق وسلیقه و هنر اصول نخستین می بایست رعایت شوند تا خروجی عمل فیض ی مطلوبی داشته باشد . طراحی کاتالوگ
از پاراگراف نکات اصلی می بضاعت به مورد ها ذیل اشاره نمود: 
همانگونه که در بقیه مقالات که در این وبسایت گفتیم، سادگی کلیدی ترین رکن در طراحی می باشد . چشم بشر از پیچیدگی خسته می شود و از آنجا که چشم تاثیر مستقیم در ذهن آدمی می گذارد با خسته شدن دیده ذهنیت منفی در زمینه آن شی یا طرح در بشر ایجاد می شود . پس سعی نمائید طرح کاملا ساده و دور از هرگونه ابهام در حیث بگیرید . 
به کارگیری از فونت مناسب و حداکثر سه دسته فونت در یک طرح . در‌صورتی‌که می خواهید تنوع در دسته فونت داشته باشید باید فونت ها با نیز هم خوانی داشته باشند و سبب ساز نا مرتب بودن طرح کلی نشود . مقدار ی فونت بایستی استاندارد باشد، نه خیلی گرانقدر و نه خیلی کوچک .
از آنجا که کاتالوگ و بروشور برای نشان دادن محصول ها و سرویس ها می باشد می بایست جذاب باشند . پباده سازی شما باید به مدل ای باشد که از میان چندین بروشور مشتری مقدمه طرح شما را گزینش کند و آغاز به مطالعه و نگاه کردن آن نماید . در دنیای پیرامون در صورتی‌که توجه کنید تاثیرگذارترین عنصر در جذابیت رنگ می باشد، به طوریکه دنیای سوای رنگ قابل تصور نمی باشد . از رنگ های جذاب و خنده رو به کارگیری فرمایید . در تنوع بخشیدن در رنگ بندی نگهداری هارمونی را در لحاظ داشته باشید . با اعتنا به روحیات، حالت سنی ، فرهنگ مشتریان هدف رنگ مطلوب را انتخاب کنید . برای آشنایی اکثر با اهمیت رنگ در تبلیغات می توانید به مطلبی که پیش از این در وبسایت ظریف گرافیک قرار داده ایم مراجعه فرمایید . 


کاتالوگ 
و بروشور 


استعمال ی مناسب از تصاویر- عملکرد نمایید از نوشته تا حد قابلیت کمتر استفاده فرمایید . زیرا مشتری بروشور یک مارک را عمده در مقطع انتظار در مکان هایی مثل مطب پزشک، تالار های زیبایی و غیره مطالعه می کند و در این مکان ها مقطع و شرایط مطالعه نمیباشد در فیض می بایست موضوع را با تصویر به تماشاچی در کمترین برهه زمانی نشان اعطا کرد . 
لوگوی مارک را به طبع در بروشور و کاتالوگ قرار دهید زیرا لوگو شناسه ی یک برند و تجارت می باشد . 
مطالب و خدماتی که می خواهید در بروشور و کاتالوگ نشان دهید را برحسب اهمیت آنان حق تقدم بندی کنید . ابتدا موردها اساسی و به مرور مطالبی که از اهمیت کمتری برخوردار می باشند . 
ایده پردازی و خلاقیت در طراحی را فراموش نکنید . با ایده ی مطلوب می توانید شایسته ترین طرح را داشته باشید . 
سعی فرمائید بیشترین مطلب را با کمترین نوشته نشان دهید . هر مقدار طرح شما خلوت تر باشد و فضای خالی برای استراحت چشم تماشاچی داشته باشد( ولی در کنار خلوت بودن مطالب بیشتری را هم‌زمان با تصاویر و رنگ نشان دهد) تاثیر بهتری خواهد داشت . 
طراحی 
کاتالوگ 


نوشته ها را تماما جور بندی نمائید و با علامت گذاری گونه بندی و مرحله بندی را انجام دهید . انسجام مطالب و نظم آن ها تاثیر خیر در طرح نهایی خواهد داشت . 
ابعاد استاندارد برای طرح خویش در نظر بگیرید . 
مال و کیفیت کاغذ های چاپ گردیده ی کاتالوگ و بروشور ذهنیت مثبت در قضیه آن مارک ایجاد خواهد کرد . در فیض از هزینه کردن برای کاتالوگ با کیفیت چاپ بالا ترس نداشته باشید . 


پباده سازی 
بروشور 


شما به عنوان یک طراح و مشاور تبلیغاتی می بایست بتوانید با دلایل صحیح و منطقی مشتری را قانع نمایید تا به دنبال کاتالوگ و بروشور با کیفیت بالا باشد و آن را هزینه ی مازاد نداند . می بایست به آن ها با ارائه ی مستندات نشان داد که تبلیغات هزینه نمیباشد . با نگاهی کوتاه به نمونه شغل های ما می توانید پباده سازی کاتالوگ و بروشور که ما برای بعضی از مشتریانمان ارائه داده ایم را مشاهده فرمایید . سر پیروزی ما در سطح ی اول صداقت می باشد و این سبب ساز شده هست تا مشتریانمان به ما اعتماد نمایند و از این اعتماد تا روز جاری نه صرفا ضرر نکرده بلکه به طور کامل رضایت داشته اند و این شایسته ترین سود برای ما می باشد . . . 

موضوع :
برچسب ها : طراحی کاتالوگ,

+ نوشته شده در 1398/6/3ساعت 15:23 توسط عباسی | تعداد بازديد :7 |

عناوين مطالب پربازدید
فروش در زمان بحران، راهنمایی برای موفقیت
نگاهی به بسته بندی
چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ
كاتالوگ و رنگهاي مناسب نقاشي ساختمان
معنا و مفاهیم نهفته در دل برخی از لوگوهای شناخته شده ی داخلی
طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف
خلاقیت در طراحی لوگو “استفاده از فضای منفی” مرداد ۱۱, ۱۳۹۵مدیرطراحی لوگو
برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ
اثر جلد کتاب بر افزایش فروش آن
انواع پوستر