X
تبليغات

تصویر ثابت

راه های ایجاد بروشور عالی

مقالات مرتبط با صنعت چاپ

راه های ایجاد بروشور عالی

مامی مالکان تجارت ها جهت ایجاد رابطه اثر گذار با مخاطبان خویش کوشش می کنند و رویه های گوناگونی را در این باب به فعالیت برده اند تا  طراحی کاتالوگ  قوی باشد مخاطبین و مشتریان بیشتری را به خویش جلب کنند . یک عدد از وسایل اثر گذار جهت ارتباط با مخاطب و ترقی و رویش تجارتتان ، بروشور هست . همه تجارت ها با قالب و فرم گرافیکی عالی برای پباده سازی و چاپ بروشور این قابلیت را می یابند که با مشتریان رابطه مطلوب تری تولید کنند و خدمت ها و کالاهای خویش را معرفی کنند .بروشور یک منش امتحان گردیده هست که از شیوه نوع های مختلف تجارت ها جهت جذب مخاطب به کار برده گردیده هست . یک بروشور گونه اورانه و جالب دارای قیمت هست و این امکان را دارد که به صورت مستقیم فروش را در تجارت شما ارتقا دهد .با سود گیری از بروشور شما در قوانینی قرار می گیرد که داده ها را در اختیار مشتری قرار داده و تدبیر زیادتری را در بین مخاطبان مد نظر به وجود می اورید .ما این مقاله را با مسئله ارشاد های سرعت بالا جهت ایجاد یک بروشور کارامد اماده کردیم تا شما‌را در امر طراحی بروشور کمک کنیم پس این مطلب را مطالعه فرمائید .


– مخاطبان انگیزه خود را بشناسید .


یک مخاطب انگیزه قابلیت دارد کسانی از دسته سنی ویژه، تخصص، اندازه درآمد، ، موقعیت تاهل و … یا این که هر تلفیفی از این ویژگی ها را شرح دهد . الزامی است این بروشور با اعتنا به هدف های مد نظر شما پباده سازی گردد . برای مثال ، الزامی هست یک بروشور با غرض مادر‌ها جوان با یک بروشور با غرض بازنشستگان فرق داشته باشد .

پیش

از ان که طراحی را اغاز کنید، فایل ساخت کرده و در آن مواقعی را مهیا و گردآوری کنید: لوگو: درصورتی که که لوگو دارید، نسخه ای صریح از ان تهیه فرمائید تا از کیفیت آن در چاپ خیالتان آسوده شود .

عکس ها: مناسب ترین تصاویر کالاها و سرویس های خود را برگزینید . مجدد اطمینان یابید که آن‌ها دارنده کیفیت و روشنی بالایی باشند . عملکرد نمایید از عکس های دارنده قدرت و جذب کننده منفعت مند گردید .

موضوع :
برچسب ها : طراحی کاتالوگ,

+ نوشته شده در 1398/7/20ساعت 11:57 توسط عباسی | تعداد بازديد :8 |

عناوين مطالب پربازدید
فروش در زمان بحران، راهنمایی برای موفقیت
نگاهی به بسته بندی
چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ
معنا و مفاهیم نهفته در دل برخی از لوگوهای شناخته شده ی داخلی
طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف
كاتالوگ و رنگهاي مناسب نقاشي ساختمان
خلاقیت در طراحی لوگو “استفاده از فضای منفی” مرداد ۱۱, ۱۳۹۵مدیرطراحی لوگو
برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ
انواع پوستر
اثر جلد کتاب بر افزایش فروش آن