X
تبليغات

تصویر ثابت

طراحی و چاپ انواع کلاسور

مقالات مرتبط با صنعت چاپ

طراحی و چاپ انواع کلاسور

به عبارتی دسته که باخبر می باشید کلاسور ابزاری می باشد که متداولا جهت آرشیو کردن اسناد و مدارک سازمان ها، فاکتورها، رزومه و… . به عمل برده می شود .  طراحی کاتالوگ  عضی از سازمان ها و تولیدکنندگان ، رزومه و کاتالوگ ها و بروشورهای خود را به شکل یک پکیج درون کلاسور جای داده و به مخاطبان عرضه می نمایند . انواع کلاسور در سایز های متمایزی عرضه می شوند که عطفی بین 3 سانتیمتر تا 8 سانتیمتر دارا هستند . همگی اشکال کلاسور قفل دار می‌باشند که به 2 رینگ و 4 رینگ تقسیم می شوند که انان نیز مدل های مختلفی دارا هستند . به طور مثال قفل هایی که بر عطف جای دارا‌هستند با قفل هایی که بر لت پشتی جلد جای می گیرند فرق دارا‌هستند . همین طور سایز قفل های انواع کلاسور با هم فرق دارا هستند و الزامی هست قفل بر مبنا عطف کلاسور و هماهنگ با آن برگزیده شود .
کلاسور یک آستر داخلی دارد که این امکان وجود دارد که با چاپ یا این که بی چاپ عرضه شود . جهت پیشگیری از ترکیدن صفحه در لبه های تا شده کلاسور، الزامی میباشد کلیه انواع کلاسور روکش سلفون داشته باشند .
در اماده سازی کلاسور منحصربه‌فرد برای خریداران ، پباده سازی پشت و روی جلد به طور منحصر به فرد رخ می گیرد . کلاسور منحصر کار کشته می باشد نصیب آرشیو سازمان یا این که کارخانه شما را به یک نصیب استثنایی و شکیل مبدل کند که در آن کلیه فولدر ها اسم شرکت و برند خاص شما را دارا‌هستند و دارنده هماهنگی جذابی می‌باشند .

انواع
کلاسور انواع
کلاسور
خصوصیات
کلاسور –
چاپ چهار رنگ منش با روکش سلفون مات یا این که براق براساس سفارش مشتری (کلاسور تبلیغاتی / کلاسور اختصاصی / کلاسور فانتزی) –
چاپ تک رنگ منش با روکش سلفون مات یا درخشان براساس پیشنهاد مشتری (کلاسور تبلیغاتی / کلاسور منحصر به فرد / کلاسور فانتزی ) –
عطف 3 سانت تا 8 سانت مطابق با پیشنهاد مشتری –
قفل 2 حلقه و 4 رینگ با مناسب ترین کیفیت مو جود در بازار به غیر از شکیل بودن ، از دیگر مزیت های طراحی و چاپ کلاسور و زونکن این می باشد که هر وقت که یک کالا یا این که یک سرویس را به شغل های خویش افزودید ، این امکان را دارید که کاغذ مربوط به آن را در کلاسور کاتالوگ خویش بیافزایید و یا اندک نمایید و این نوع همیشه یک کلاسور منحصر یا این که کاتالوگ سفارشی برای عرضه به مخاطبان خویش در دست دارید .
هنگامی که کاتالوگ شما با کلاسور تبلیغاتی شمـا اهدا می گردد در بایگانـی ، کاتالوگ شما با سایر فولدرها و کاتالوگ ها و در یک کلاسور عمومـی بایگانی نمی گردد . با چاپ کلاسور تبلیغاتی این امکان را دارید که سندها و فاکتور های خود را در محل معلومی نگه دارید .
جنس درون انواع کلاسور از مقوا می‌باشد و مال آستر کلاسور صفحه گلاسه 300 گرم با روکش سلفون مات و روکش کلاسور گلاسه 150 گرم یار با سلفون مات و مدت تحویل هم معمولا در میان 10 تا 15 روز کاری ولی بسته به وقت و تعداد توصیه شما نیز میباشد . همین طور از نظر ماندگاری با دقت به این‌که ما گونه های کلاسور را به صورت یک تکه صحافی و ایجاد می نماییم ماندگاری بیشتری در مقایسه با به مثال های همانند دارند .
امکان پباده سازی وچاپ کلاسور در سایز های منحصر وجود دارااست ولی می بایست به این نکته دقت کرد که قفل ها ابعاد استانداردی دارند برای نمون قفل 4 رینگ D کلاسوری دارنده ارتفاع 30 سانتی متر و حداکثر قطر(عطف) 8 سانتی متر می باشد .

هزینه
چاپ انواع کلاسور هزینه چاپ کلاسور ، ارزش طراحی و چاپ کلاسور و زونکن و طراحی و چاپ فوری با کیفیت بالا و … . با دقت به انواع چاپ ، بعد ها و جنس شدنی نمی‌باشد و جهت براورد هزینه کلاسور به طور دقیق به جزئیات احتیاج داریم ، جهت استعلام ارزش کلاسور ، ارزش کلاسور منحصر صرفا اضطراری هست با کارشناسان ما در افراگرافیک تماس حاصل فرمائید . همین طور شایان ذکر میباشد که امکان انجام سایر سرویس ها چاپی نظیر یووی موضعی،طلاکوب و اشکال سلفون روی کلاسور منحصر به درخواست مشتری و احتساب هزینه بیشتر وجود دارااست .
کمپانی افراگرافیک خدمات در ارتباط به چاپ کلاسور مشتمل بر قبول سفارشات طراحی و چاپ گونه های کلاسور و زونکن ، کلاسور نمایشگاهی ، کلاسور صنعتی ، کلاسور یگانه ، کلاسور فانتزی ؛ کلاسور مخصوص و … با استعمال از مجموعه کارآزموده و کار ازموده به مخاطبان عزیز ارائه می نماید .
موضوع :
برچسب ها : طراحی کاتالوگ,

+ نوشته شده در 1398/7/21ساعت 14:27 توسط عباسی | تعداد بازديد :8 |

عناوين مطالب پربازدید
فروش در زمان بحران، راهنمایی برای موفقیت
نگاهی به بسته بندی
چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ
معنا و مفاهیم نهفته در دل برخی از لوگوهای شناخته شده ی داخلی
طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف
كاتالوگ و رنگهاي مناسب نقاشي ساختمان
خلاقیت در طراحی لوگو “استفاده از فضای منفی” مرداد ۱۱, ۱۳۹۵مدیرطراحی لوگو
برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ
انواع پوستر
اثر جلد کتاب بر افزایش فروش آن