X
تبليغات

تصویر ثابت

هاردباکس

مقالات مرتبط با صنعت چاپ

هاردباکس

در بازار گسترده و متنوع روز جاری كه فروشندگان و توليدكنندگان بسيارى باهم به رقابت مى پردازند . تبليغات مى تواند بهترين شیوه براى جذب مشتریان بالقوه باشد، از اين رو شركت هاى تبليغاتى پا به عرصه ى عظيم بازار گذارده و سعى طراحی کاتالوگ  در معرفى و هرچه بهتر ديده شدن تولیدات توليدكنندگان دارا هستند .

اين تبليغات به شيوه هاى مختلفى انجام مى شود كه تاثير بسيارى در معرفى و فروش بهتر محصولات داراست ، با پيشرفت تكنولوژى روش هاى تبليغاتى نيز تغيير كرده می باشد . هزينه اى كه براى يك تبليغ پرداخت مى شود در واقع فیض و فروش خوبتر شما را تضمين مى كند . پس هرچه بيشتر به اين عمل قیمت داده شود مطلقا بازارى بهتر و محصولى پرفروش تر خواهيد داشت .

برخى تصور مى كنند كه تبليغات هميشه به نفع توليدكننده بوده و حتى گاهى براى عموم مردمان آزار دهنده مى باشد ولی در واقع هميشه اين گونه نيست . امروزه شركت هاى تبليغاتى با بهترين و به روزترين منش محصولات و خدمات خود را ارائه مى دهند . اين رویه ها خیر صرفا براى توليد كننده يك امتياز مثبت محسوب می شود, بلكه براى مشتريان نيز مفيد و گران بها می باشد .

در اين مطلب یکسری مثال از اين مدل تبليغات را به شما معرفى مي نماییم .


ایجاد
و توليد هارد باكس (Hard box)

هارد باكس باکس ى كادويى يا جعبه مشقت بار به جعبه هاى مقوايى مشقت بار و بعضاً چوبى گفته مى شود كه علاوه بر ظاهر بسيار شيك و زيبا از كيفيت و استحكام بالايى برخوردار میباشد .

بسيارى از فروشندگان و توليد كنندگان از هاردباكس ها براى بسته بندى تولید ها خود استعمال مى كنند، اين جور باکس خود به تنهايى يك مال زيبا و گران بها به حساب مى آيد و استفاده از آن قیمت كالاى باطن آن را یک‌سری برابر مى كند ، در واقع مشترى با خريد يك كالا دو كالا را دريافت مى كند ، به همين دليل گرايش كسبه و مشتريان به هارد باكس بيشتر از ساير راه هاى بسته بندى می‌باشد .

هارد باكس ها بيشتر از هر محصول تبليغاتى ديگر مى توانند در معرفى كار شما تاثير گذار باشند ، درصورتی که اسم ,لوگو یا برند كار شما بر روى آن چاپ شده باشد به دليل استحكام و ماندگارى بالاى اين باکس ها به بازه زمانی طولانى اسم شركت يا سازمان و نهاد شما يادآور خواهد بود .

از ديگر امتياز هاى مثبت هارد باكس ها تنوع در طرح و رنگ آن مى باشد كه بستگى به سليقه ى صاحب و مالک مارک يا موسسه دارد ، شما مى توانيد نام مارک يا لوگو كار خود را به صورت نقره کوب يا طلا جواهرات كوب بر روى جعبه چاپ و با گزینش طرح و رنگ بندى زيبا و یگانه اين باکس ها مى توانيد در جذب مشتريان تاثير گذار باشيد، از آن جا كه هارد باكس ها در مناسبت هاى خاص مانند: اعیاد ، جشن و پایکوبی ها ، تولد، ولنتاين و غيره کاربرد دارند، اين باکس ها ميتوانند معرف كار و برند شما نيز باشند .

همچنين هاردباکس ها در حفاظت از تولیدات گران بها, ظريف و شكننده به دليل استحكام و مقاومت در برابر گرما , سوز و سرما و اثرات ناشی از ضربه و تا حدودى رطوبت بهترين گزينه براى بسته بندى هستند .
موضوع :
برچسب ها : طراحی کاتالوگ,

+ نوشته شده در 1398/7/29ساعت 10:15 توسط عباسی | تعداد بازديد :8 |

عناوين مطالب پربازدید
نگاهی به بسته بندی
چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ
فروش در زمان بحران، راهنمایی برای موفقیت
كاتالوگ و رنگهاي مناسب نقاشي ساختمان
طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف
اثر جلد کتاب بر افزایش فروش آن
معنا و مفاهیم نهفته در دل برخی از لوگوهای شناخته شده ی داخلی
برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ
خلاقیت در طراحی لوگو “استفاده از فضای منفی” مرداد ۱۱, ۱۳۹۵مدیرطراحی لوگو
آیا کاتالوگ همان بروشور است ؟