X
تبليغات

تصویر ثابت

تاریخ پیدایش پوستر

مقالات مرتبط با صنعت چاپ

تاریخ پیدایش پوستر


پوستر (در انگلیسی POSTER) یک ابزار تبلیغاتی هست که از دو عنصر با اهمیت تشکیل گردیده است؛ یک عدد گرافیک و دیگری نوشته . مقام دارای اهمیت پوستر در تبلیغات این هست که به واسطه ی گرافیک زیبا، مخاطب از به دور جذب می شود  طراحی کاتالوگ  و زمانی که نزدیک خیس می شود، نوشته پوستر را که عموما حاوی یک درخواست یا این که اطلاع رسانی می باشد را مورد مطالعه قرار می دهد .
آن‌ها ارزان و در عین درحال حاضر یک عدد از ابزارهای مورد عشق و علاقه و علاقه تبلیغ کنندگان میباشند . امروز آنان به گونه‌ای تکامل یافته‌اند که برای کمپین‌های سلامت متداول و آکادمیک و موردها دیگر کاربرد دارا میباشند . در این‌جا ما به جور های متفاوتی از پوسترهای جانور و آن‌چه که آن ها را از نیز متمایز و مختلف می‌سازد نگاهی می‌اندازیم .
تاریخچه


پوستر تاریخچه پوستر به وسط ده سال 1800 مسئله باز می گردد وقتی که لیتوگرافی به یک پروسه چاپ مقرون به صرفه تبدیل گردیده بود . توسعه و گسترش محبوبیت آن ها تا دوران ایجاد انبوه که بدون نقص شدن هنر تجدید چاپ را امکان‌پذیر کرد، مشاهده نشد . در آن مقطع بود که ایجاد پوستر به ویژه برای فروش مال ها توسعه و گسترش و توسعه یافت .
پوستر یکی از اولی فرم‌های تبلیغات بوده و در اوایل قرن 19 به تیتر ابزاری برای ارتباط تصویری توسعه و گسترش یافته است . پوسترها توسعه تایپوگرافیک را پایین تاثیر قرار دادند چون باید از فاصله به به دور خوانده می‌شدند و نیازمند اشکال بزرگ‌تری از حروف برای طراحی بودند و به چاپ‌های بزرگ‌تری (معمولا از جنس چوب به جای فلز) احتیاج داشتند . پوستر سریعا در سراسر جهان منتشر شد و به یک عدد از عناصر حساس پباده سازی گرافیک تجاری تبدیل شوید . بسیاری از هنرمندان مثل هنری تولوز لتروک و هنری ون در ورده پوسترهایی را طراحی کردند .


طراحی

کاتالوگ

از پوسترها برای تبلیغ احزاب سیاسی استخدام سربازها و همینطور فروش محصولات و توسعه و گسترش ایده‌ها به عموم استفاده می‌شده می‌باشد . هنرمندان سبک تیپوگرافی بین‌المللی پباده سازی معتقد بودند پوسترها برای برقراری ارتباط می باشند و مشارکت آن ها در مسئله پباده سازی از تلاش‌شان برای کامل شدن پوستر حاصل شد چه بسا با وجود محبوبیت اینترنت، پوسترها کماکان هر روز برای انواع گوناگون عارضه ها تولید میگردند .

موضوع :
برچسب ها : طراحی کاتالوگ,

+ نوشته شده در 1398/8/11ساعت 10:53 توسط عباسی | تعداد بازديد :8 |

عناوين مطالب پربازدید
نگاهی به بسته بندی
چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ
فروش در زمان بحران، راهنمایی برای موفقیت
كاتالوگ و رنگهاي مناسب نقاشي ساختمان
طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف
اثر جلد کتاب بر افزایش فروش آن
معنا و مفاهیم نهفته در دل برخی از لوگوهای شناخته شده ی داخلی
برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ
خلاقیت در طراحی لوگو “استفاده از فضای منفی” مرداد ۱۱, ۱۳۹۵مدیرطراحی لوگو
طراحي تراكت هاي انتخاباتي و نکات آن