X
تبليغات

تصویر ثابت

رول آپ | پخش رول آپ | استند رول آپ

مقالات مرتبط با صنعت چاپ

رول آپ | پخش رول آپ | استند رول آپ

رول آپ ‎که با اسم دیگر استند رول آپ‎‎ نیز شناخته می‎شود، یک متریال چاپی می باشد و در باطن یک قوطی آلومینیومی با یک فنر عده گردیده است . رول آپ‎‎ به صورت ایستاده بود و در آن عموما پلات لمینت، کنواس یا این که سینتاتک می باشد که  طراحی کاتالوگ حمل و نقل و نگه داری آنرا فوق العاده تسهیل می‎بخشد . رول آپ‎‎‎ها‎ اشکال مختلفی داراست که به صورت دو دسته رول آپ‎‌ها‎ی اثبات و رول آپ‎ها‎ی موتوردار یا این که گردان می‎باشد .

Print

موردها
استعمال از رول آپ ‎‎‌ها‎ی ثابت و متحرک رول آپ‎‎‌ها‎ی ثابت در غرفه‌ها‎ی نمایشگاهی که فضای مقداری دارند، مطلوب خیس می‎باشند .
رول آپ گردان یا این که متحرک برای فروشگاه‌ها‎یی که یکسری کالا یا این که برند خود را با یک سازه تبلیغ می‎کنند، قابل به کار گیری میباشد . پیشنهاد می‎شود از این نوع رول آپ‎‎ در غرفه‌ها‎یی که فضای مناسب و بزرگتر از ۱۲ متر می‎باشد، به کار گیری شود .
اشکال
رول آپ ‎‎ رول
آپ ‎‎‌ها‎ می‎توانند دو طرفه یا این که یک طرفه چاپ شوند بر این اساس می‎توان به شش جور رول آپ‎‎ اشاره نمود: رول
آپ‎‎ شالوده پهن رول
آپ ‎‎‌ها‎ی آویز گردان رول
آپ ‎‎‌ها‎ی معمولی یکطرفه رول
آپ ‎‎‌ها‎ی گردان یکطرفه رول
آپ ‎‎‌ها‎ی گردان دو طرفه رول
آپ ‎‎ گردان دو طرفه با‌ها‎لوژن پشت استند یا بنا نمایشگاهی رول آپ‎ها‎ی یک طرفه‌ها‎ رو به دیوار یا این که محلی که رویت کرد ندارد، می‎باشد . رول آپ‎‎‌ها‎ی دو طرفه نیز در موقعیتی قرار می‎گیرند که هر دو طرفه آن قابل مشاهده میباشد . برای نمونه رول آپ‎‎‌ها‎ی غرفه‌ها‎ی جلوی مغازه که یک سمت آن بیرون فروشگاه را پوشش می‌دهد و سمت دیگر برای مشتریانی که داخل فروشگاه هستند، تبلیغات را به سناریو می‎گذارد .

استند رول آپ برای فضای بیرونی و سرباز خیلی مطلوب نیست و استفاده ایندور یا این که فضای داخلی داراست . در متریال‌ها‎ی موضوع استعمال رول آپ‎‎، پلات لمینت به علت خاصیت ضد آب و ضد پاره شوندگی محبوبیت بیشتری داراست .

چاپ یا این که بنر یا پلاتی‎ در اساس استند رول آپ یا بنا آلومینیوم از اهمیت ویژه ای دارد که بر روی آن به تیتر تبلیغات چاپ می‎شود . مشتریان می‎توانند با سفارش رول آپ‎‎ خویش از شرکت‌ها‎ی چاپ ضمن برخوداری از مزیت چاپ ۸ رنگ با کیفیت عالی و متاع کاغذ‌ها‎ی متعدد منفعت مند شوند . نصب کردن رول آپ معمولی بوده و نیاز به تخصص خاصی ندارد . در هنگام تحویل از مرکزها چاپ می‎توان طرز نصب آن را جویا شد .

رول
آپ‎‎ رو میزی رول آپ رو میزی دارنده سایز در با‎ پهنا ۳۰ و طول ۴۲ سانتیمتر می‎باشد . وزن آن اکثر از یک کیلوگرم نخواهد بود . از گزاره مزایای این دسته رول آپ،‎ وزن سبک آن میباشد که حمل و نقل آن را تسهیل می‎کند . رول آپ ‎‎‌ها‎ به سادگی قابل برداشتن می‎باشند و این ویژگی موجب گردیده تا هواداران متعددی در دربین فروشگاهها داشته باشد .

علاوه بر فروشگاه‌ها‎، رول آپ رو میزی با میزان مناسب و مزایای یاد گردیده می‎تواند برای معلمان، کارمندان، غرفه داران و… هم مفید باشد . بخش اعظمی از ارگان های دولتی نیز به مراد شادباش و تسلیت و یا یادبود مراسمات خاص، از رول آپ ‎‎‌ها‎ی ایستاده استفاده می‎‎کنند . حتمی به ذکر هست که برد رول آپ‎‎‌ها‎ به نوع چاپ و هنر مرکز انتشارات هم بستگی داراست . به هر اندازه که کیفیت چاپ دیجیتال بر روی رول آپ اکثر باشد، به به عبارتی مقدار نیز تاثیرگذار خواهد بود . به عبارت دیگر چنانچه کیفیت چاپ بر روی رول آپ‎‎ غیر مناسب باشد، که ممکن می باشد به علت چاپ نشدن رنگ‌ها‎ی اصلی‎ و یا نوشته واقعه افتاده باشد، از اندازه اثرگذاری تبلیغات و جلب توجه می‎‎کاهد .
موضوع :
برچسب ها : طراحی کاتالوگ,

+ نوشته شده در 1398/8/13ساعت 12:12 توسط عباسی | تعداد بازديد :6 |

عناوين مطالب پربازدید
نگاهی به بسته بندی
چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ
فروش در زمان بحران، راهنمایی برای موفقیت
كاتالوگ و رنگهاي مناسب نقاشي ساختمان
طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف
اثر جلد کتاب بر افزایش فروش آن
معنا و مفاهیم نهفته در دل برخی از لوگوهای شناخته شده ی داخلی
برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ
خلاقیت در طراحی لوگو “استفاده از فضای منفی” مرداد ۱۱, ۱۳۹۵مدیرطراحی لوگو
طراحي تراكت هاي انتخاباتي و نکات آن