X
تبليغات

تصویر ثابت

چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ

مقالات مرتبط با صنعت چاپ

چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ

این مورد که در حالا حاضر کاتالوگ ها جزو عوامل اصلی فروش محصول ها میباشند از کسی پوشیده نمیباشد .

طراحی کاتالوگ بیش خیس عملکرد و کارایی ها در مورد ی پباده سازی کاتالوگ در درحال حاضر حاضر متمرکز بر داشتن پباده سازی متفاوت نسبت به کاتالوگ های رقبا میباشد . که برای محقق شدن این موضوع می بایست از تجربه و خلاقیت استعمال فراوان کرد .


پباده سازی

کاتالوگ شما و رنگ های مسئله به کار گیری در آن می بایست متناسب با تولیدها باشد برای مثال، کاتالوگی که مربوط به یک بوتیک فروش پوشاک است، می بایست ظرافت و زیبایی را به صورت بکشد برای رسیدن به این انگیزه بایستی از رنگ هایی مثل نقره ای طلایی و یا فیلی به کارگیری کرد .


و برای نمونه یک کاتالوگ که مربوط به فروش اثاثیه بازی خردسالان می‌باشد بایستی مضاعف جالب و بشاش باشد و در آن می بایست در آن از رنگ های واضح استعمال کرد .

برای

پباده سازی کاتالوگ از فونت های مضاعف بسیار به کارگیری نکنید از یک یا این که در بیشترین وضعیت از دو فونت استعمال کنید . و در هر کدام از آن ها از حالت های bold و italic به کارگیری کنید، این عمل باعث می شود که یک هارمونی به وجود بیاید .


به تیتر یک قانون کلی از حداکثر از دو و یا سه فونت به کار گیری نمایید . برای مثال برای پاراگراف ها از یک فونت و برای تیتر ها از فونتی دیگر استفاده فرمایید .

دارای اهمیت

ترین بخش از پباده سازی کاتالوگ عکس ها هستند درون کاتالوگ های شما باید از عکس هایی با کیفیت بالا ، نورپردازی عالی و رنگ پس قضیه ی مناسب استفاده شود . ما به شما عکس هایی را که رزولوشن آن ها 300 DPI است را توصیه می­کنیم .


و این را در لحاظ داشته باشید که خوبتر می باشد از مراکزی که در مسئله عکاسی فن ای می‌باشند کمک بگیرید .

از

حالت تأکیدی برای تولیدات تازه به کارگیری و در حالا فروش به کار گیری کنید در بخش مربوط به عکس ها از وضعیت ها و افکت هایی استفاده فرمایید که به مشتریان بفهمانند که محصولاتی که در درحال حاضر مشاهده ی آن ها می‌باشند نو می باشند و یا هم اکنون در اکنون فروش هستند .


سعی

کنید کاتالوگ شما دارای طراحی مستحکمی باشد پباده سازی کاتالوگ زمان نیکی برای branding می باشد . مشتری های شما مدل کاغذ آرایی، سرمشق های به کار رفته در کاتالوگ شما را با دقت به جور سرویس ها شما می شناسند .


همان

طور که استحکام در پباده سازی کاتالوگ اصلی هست ممکن میباشد خسته کننده هم باشد در بعضی از صفحه ها از برگه آرایی مختلف خیس استفاده فرمائید . از این مورد می توانید در دو ورقه ی مرکزی کاتالوگ خویش استفاده نمایید . اما مراقب باشید بیش از حد از این تکنیک استعمال نکنید .

طرز

استعمال از فضای سپید را یاد بگیرید عملکرد فرمایید در صفحه های کاتالوگ بیش از حد از داده ها و تصاویر به کار گیری نکنید . به جای آن در برخی بخش ها فضاهایی را خالی بگذارید تا مشتریان اندکی به چشمان خویش استراحت دهند .


مراقب

دسته کاغذی که برای جلد کاتالوگ خود استفاده می­کنید باشد شما دو گزینش در این مسئله دارید یک این که از کاغذی انعطاف پذیر استفاده بکنید و دو این که از کاغذی خشک و کلفت به کار گیری نمایید .


در صورتی‌که کاغذ انعطاف پذیر باشد کاتالوگ راحت خیس جب به جا و این دست به آن دست می شود . در حالی که در شرای کم آب و زخیم باشد و وضعیت مقوایی داشته باشد استحکام کاتالوگ بالا می رود .


موضوع :
برچسب ها : طراحی کاتالوگ,

+ نوشته شده در 1398/5/16ساعت 13:40 توسط عباسی | تعداد بازديد :18 |

عناوين مطالب پربازدید
فروش در زمان بحران، راهنمایی برای موفقیت
نگاهی به بسته بندی
چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ
كاتالوگ و رنگهاي مناسب نقاشي ساختمان
معنا و مفاهیم نهفته در دل برخی از لوگوهای شناخته شده ی داخلی
طراحی کاتالوگ با تحقیق بازار هدف
خلاقیت در طراحی لوگو “استفاده از فضای منفی” مرداد ۱۱, ۱۳۹۵مدیرطراحی لوگو
برطرف کردن مشکل جدا شدن حروف فارسی در فتوشاپ
انواع پوستر
آیا کسب و کار موبایلی واقعیت دارد؟